Školení referentů a kondiční jízdy v autoškole EVA

řešení křižovatek v autoškole Eva v Chrudimi

Školení firemních řidičů - referentů

Jezdí u vás ve firmě zaměstnanci na služební cesty? Máte služební vozy? Pak podle zákoníku práce (č.262/2006 Sb.) mají všichni vaši řidiči povinnost zúčastnit se školení řidičů – referentů.

Autoškola EVA vaší firmě toto školení připraví na míru. U vás v sídle firmy, nebo v naší učebně v Chrudimi, seznámíme vaše řidiče s novinkami v dopravní legislativě, trendy v řízení vozidel a oprášíme základní znalosti pravidel silničního provozu a upozorníme na nejčastější dopravní nehody.

To vše za jeden půlden, nebo 4 hodinová školení. Samozřejmostí je platba na fakturu a potvrzení (kartičky) pro každého řidiče.

Neriskujte a objednejte si školení řidičů referentů co nejdříve.

Kondiční jízdy

Už je to pár let, co máte za sebou autoškolu a řízení auta není váš každodenní chléb? Máte nové auto a než s ním vyrazíte do ostrého provozu, chtěli byste si oprášit návyky pro jeho řízení? Tak přesně vám nabízíme kondiční jízdy.

Na začátku si oprášíte teorii, předvedeme vám, co je nového v zákonech a vyhláškách, a pak se s lektorem rozjezdíte ve cvičném vozidle autoškoly, které je vybaveno druhými pedály. A pokud budete chtít, můžeme navázat i jízdou ve vašem autě pod dohledem učitele autoškoly. Bude na vás si zvolit potřebné trasy, třeba více parkovat, couvat, nebo trénovat jízdu po dálnici…

Auto s automatickou převodovkou naše autoškola nemá, ale nebojíme si sednout s vámi do vašeho auta a pomoci vám v prvních kilometrech. Vysvětlíme rozdílnosti a opět podle vašich potřeb projedeme a procvičíme s vámi, co budete nejvíce potřebovat.

Nemusíte se bát. Nebudeme sykat, chytat se za hlavu, ani křičet. Ale ukážeme, vysvětlíme a předvedeme vše, co potřebujete k tomu, abyste se zase za volantem cítili jako doma.

Někomu stačí hodina, jiný potřebuje času více. Vy sami si určíte kolik hodin od nás chcete a podle toho budete platit. Na začátku stačí zavolat Evě Těšitelové a domluvíme se, co dále…

kondice v rizeni aut v ucebne autoškoly Eva